Jar vo fotoknihe Happy Foto

Jarné počasie a slnečné dni sú ako stvorené na to, aby sme trávili kopec času vonku, na výletoch, dovolenkách alebo niekde v prírode. Náš smartfón sa plní rôznymi fotografiami, ktoré sú nám niečim blízke. Skôr než by sa stratili kdesi v útrobách samrtfónu alebo  v počítači, porozmýšľajte, či by ste z nich dokázali vyskladať väčšiu alebo menšiu fotoknihu. Pri výrobe budete mať k dispozícii veľký výber rôznych predlôh, pozadí, clip artov a zaujímavých efektov.

Hľadáte naozaj kvalitnú fotoknihu? Happy Foto vám prináša jedinečnú fotoknihu deLUXE – pri výrobe je použitý značkový fotopapier, na ktorom sa nezachytávajú odtlačky prstov. Fotografie sú vyrobené fotochemickou cestou. Práve spôsob výroby zabezpečuje jas a kontrast každého záberu, ako ste boli zvyknutí pri klasických fotografiách. Naši zákazníci oceňujú celistvý pohľad na naše fotoknihy – dvojstrana je úplne plochá, akoby išlo len o jednu stránku.

Fotokniha Happy Foto
Dovolenky, výlety a spomienky. Kedykoľvek sa k ním môžete vrátiť vo svojej fotoknihe.

Novú fotoknihu deLuxe od Happy Foto si môžete vytvoriť tromi spôsobmi. Môžte využiť online spôsob prostredníctvom stránky happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE.

Dovolenka fotokniha
Podeľte sa o svoje zážitky z perfektnej dovolenky vďaka fotoknihe.

Doba spracovania objednávky sú štyri pracovné dni. Pri fotoknihe deLUXE je to 8 pracovných dní.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Financie Novinky Technológie

Prísnejšie overenia pri nákupe kartou cez internet. Aké zmeny prináša vaša banka?

0
Novinky

Máme firmy podporovať na ich ceste k udržateľnosti alebo byť ich kritikmi?

0
Podujatia

České nádeje v boji o titul startupového majstra Európy

Navigácia

Magazíny