Verte, že po tejto konferencii si dobrovoľne zmeníte všetky heslá

Väčšina ľudí si myslí, že sa na internete pohybuje bezpečne. Pravda je však taká, že tých, čo si skutočne dávajú pozor, je minimum. V reálnom svete sme permanentne odpočúvaní a v IT bezpečnosti sa nemožno stopercentne spoliehať v podstate na nič.

HackerFest Slovakia 2019 je bezpečnostná konferencia o najnebezpečnejších praktikách hackingu dnešnej doby, kde bude zrozumiteľne vysvetlené, ako funguje hacking z druhej strany. Konferencia sa bude konať 20. septembra 2019 v Cinema City Aupark v Bratislave, kde si vypočujete 8 horúcich tém z oblasti Security &; Hacking. Tešiť sa môžete na aktuálny prehľad nebezpečných podôb hackingu a tipy na ochranu Vašich i firemných dát od známych etických hackerov a IT Security Expertov.


Pripravte sa na horúce témy z oblasti Security & Hacking.

Cieľom je aj zbúrať mýty o pocite absolútnej bezpečnosti pri používaní
aktuálnych technológií a pomôcť firmám získať predstavu o ich
bezpečnostných slabinách.

Prednášky na HackerFeste sa sústredia na cielené vysoko technicky náročné a detailne pripravené útoky, ktoré môžu mať ďalekosiahle následky pre napadnuté subjekty a bežne nie sú v takejto ucelenej forme dostupné.

Registráciu a informácie o kompletnom programe konferencie HackerFest Slovakia 2019, ktorú organizuje spoločnosť GOPAS SR, nájdete na stránke www.hackerfest.sk.

HackerFest Slovakia
HackerFest sa koná 20. septembra.
  • Komentáre
  • Podobné články
0
Novinky Rady a tipy

Ako pracovať z domu a nezblázniť sa

0
Financie Lifestyle Rady a tipy

Ako si užiť dovolenku tak, aby to nezabolelo vašu peňaženku ani biznis

0
Lifestyle Rady a tipy

Filozofia Zero Waste siaha ku koreňom našich starých rodičov

Navigácia

Magazíny