Tieto svetové podcasty pre podnikateľov sa oplatí počúvať

Prehľad o inováciách, produktivite, budovaní biznisu a osobnom rozvoji prináša veľké množstvo svetových podcastov. Tento formát získava čoraz väčšiu popularitu aj vďaka svojej dostupnosti. Podcast si môžete vypočuť prakticky kdekoľvek. Inšpirujte sa rozhovormi úspešných ľudí a získajte hodnotné poznatky, ktoré vám pomôžu na ceste k triumfu v podnikaní aj v živote.

Zaujíma vás biznis, kariérny rast či novinky zo sveta podnikania? Vyplňte svoj voľný čas cestou do práce, vo fitku, v lietadle či nakupovaní počúvaním najlepších slovenských aj zahraničných podcastov. Nezáleží na tom, či ležíte na gauči, cestujete alebo trénujete v posilňovni – podcasty vás môžu sprevádzať pri každodennom živote. Fascinujúce rozhovorom o obchode, kreatívny obsah a postrehy obohatia vašu vlastnú podnikateľskú cestu. Pripravte si slúchadlá, títo ľudia majú čo povedať.

The Tim Ferriss Show

Kniha Tima Ferrissa nazvaná 4-hodinový pracovný týždeň zmenila spôsob, akým veľa podnikateľov a profesionálov riadi svoj čas a produktivitu. Tim prináša rovnako pútavý obsah aj vo svojom podcaste, Tim Ferriss Show. Vypočujte si rozhovory so širokým okruhom hostí – Katie Couric, Tony Robbins, Seth Godin a ďalší. Preskúmajte spolu s nimi taktiky a stratégie, ktoré využívajú výkonní ľudia na dosiahnutie úspechov v športe, umení aj obchode.

24 hodín na úspech

Slovenský podcast z dielne Bernarda Koprnu a Jaroslava Sedláka, ktorý sa volá 24 hodín na úspech, ponúka konkrétne rady a tipy, ako zlepšiť marketing, vypracovať stratégie a zamerať sa na predaj. Vypočujte si, ako zvýšiť svoju produktivitu vďaka správnym návykom alebo prečo sa oplatí investovať nielen do svojho podnikania, ale aj do seba a prečo je dobré stanoviť si hneď na začiatku obrovské ciele.

EntreLeadership

Ak je vašou prioritou stať sa lepším lídrom, podcas EntreLeadership si nemôžete nechať ujsť. Hostiteľ Ken Coleman, ktorý sa venuje podnikovej kultúre a financiám, vedie zaujímavé rozhovory, prináša nové informácie a dobré rady, ktoré vo svojom živote zužitkuje každý podnikateľ. K hosťom sa pridali Mark Cuban, Simon Sinek a ďalší.

Na rovinu o podnikaní

Slovenský podcast presne v tomto duchu – Na rovinu o podnikaní. V každej epizóde si vypočujete hosťa, ktorý má za sebou zaujímavý príbeh a je špičkou vo svojom obore. Praktické rady, rozvoj obchodu a marketing, work-life balance či motivácia sú základné témy, ktoré sa v dieloch rozvíjajú za prítomnosti 4 sympatických moderátorov.

She Did It Her Way

Podcast približujúci pohľad podnikateľky, obchodnej konzultantky a rečníčky Amandy Boleyn, She Did It Her Way pomáha ženám nájsť motiváciu k rozbehnutiu vlastného biznisu, neustálemu rastu a dosiahnutiu všetkých cieľov. Podcast sa venuje jedinečným skúsenostiam podnikateliek a ponúka praktické informácie. Bol vymenovaný ako jeden z 12 najlepších podcastov pre podnikateľov magazínom Forbes.

Modrá Krev

Zaujímate sa o digitálny marketing? Český podcast Modrá Krev vzdeláva podnikateľov a špecialistov v oblasti Facebook reklamy. David Lörincz zdieľa svoje dlhoročné skúsenosti s výkonnostnou reklamou a poslucháčom krok za krokom vysvetľuje, ako sa pohybovať vo svete sociálnych sietí. 

Ktoré svetové podcasty na našom liste chýbajú? Podeľte sa s nami o svojich favoritov.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Novinky

Elon Musk mení Twitter na nepoznanie

0
Dizajn Trendy

Vitajte vo svete Magenty, farby roka 2023

0
Lifestyle Trendy

8 najlepších miest pre digitálnych nomádov

Navigácia

Magazíny