Konferencia pre malých a začínajúcich podnikateľov SmallBiz

Cieľom konferencie je priniesť zaujímavé a najnovšie informácie z oblasti marketingu, práva a predaja priamo k podnikateľom, ktorí svoj biznis rozbiehajú alebo plánujú vylepšiť či rozšíriť. Na konferencii budú prednášať a odovzdávať kus svojho know how odborníci z firem Basta Digital, Maxwill, mebrand, Inštitútu cirkulárnej ekonomiky, Tanindesk a mnoho ďalších.

Kedy a kde?

Bratislava 15.7.2019 – SmallBiz.sk, konferencia pre malých a začínajúcich podnikateľov sa uskutoční 19. septembra 2019 v coworkingovom centre Spaceup v Bratislave.

Viac ako 13 prednášajúcich bude na celodennej konferencii SmallBiz.sk hovoriť o témach, ktoré môžu zlepšiť prostredie malých a začínajúcich podnikateľov. Účastníci si z prednášok budú môcť odniesť zaujímavé tipy ako sa vysporiadať s cenotvorbou, dozvedia sa ako začať alebo vylepšiť e-mail marketingovú komunikáciu, ako správne odfotiť produkty, ktoré ponúkajú, alebo napríklad aj to, ako spolupracovať s blogermi či ako sa vysporiadať s kopírovaním ich tvorby.

V panelovej diskusii, ktorej sa zúčastnia 3 úspešné slovenské značky, sa účastníci dozvedia viac o ceste, ktorá vedie k budovaniu lovebrandu, či akejkoľvek značky, ktorá chce byť na slovenskom trhu rozpoznateľná

Konferencia SmallBiz
Pozývame vás na konferenciu Smallbiz už 19.9. 2019 v Bratislave.

Odborníci, ktorí sa podelia s tipmi a radami ako vylepšiť podnikanie

Zora Puškáčová

Vyštudovaná právnička, ktorú aktuálne zamestnáva práca na vlastnej značke Kura Harabura, začala verejne viac poukazovať na čoraz väčší problém plagiátorstva v kreatívnom odvetví. Spoločne s kolegom z právnickej praxe advokátom Romanom Hojerom budú prednášať o tejto problematike pre tých, ktorým nie sú ich autorské práva ľahostajné a chcú sa dozvedieť viac o možnostiach ako sa brániť.

Karin Kniez

Ďalšou prednášajúcou bude Karin Kniez z agentúry maxwill.sk, ktorá už viac ako 20 rokov školí, prednáša a koučuje. Špecializuje sa na aktívny predaj, orientáciu na zákazníka a psychológiu podnikania. Dlhodobo spolupracuje s firmami všetkých veľkostí, od živnostníkov, cez hotely, malé a stredné firmy až po výrobne závody a nadnárodne korporácie.⁠

Tatiana Kušnírová Gernátová

Na konferencii vystúpi aj fotografka Tatiana Kušnírová Gernátová, ktorá sa venuje foodstylingu a fotí jedlá či nápoje do kuchárskych kníh. Okrem toho sa venuje produktovej fotografii či decorstylingu. Vytvára špeciálne fotopozadia, vďaka ktorým je fotenie jednotlivých produktov ľahšie a na konferenciu príde odovzdať tipy a triky ako odfotiť produkt lákavo pre zákazníka ale stále tak, aby fotka zobrazovala realitu bez filtrov.

Silvia Balejčíková

Marketingovej téme sa bude venovať aj Silvia Balejčíková z agentúry Basta Digital, ktorá študovala na Masarykovej univerzite v Brne. Špecializovala sa na marketing a prácu so štatistickými metódami. V Basta Digital sa venuje optimalizácii pre vyhľadávače, analýzam kľúčových slov a linkbuildingu. Na konferencii bude prednášať na tému, či je SEO dôležité pre malých a začínajúcich podnikateľov. Čo môžu od techník SEO očakávať, či to, aké kroky ich v SEO oblasti čakajú.

Milan Bardún

Milan Bardún, bloger ktorý píše cestovateľský blog s humorom sebe vlastným Bez mapy, bude na konferencii SmallBiz.sk odpovedať na otázky týkajúce sa budovania spoluprác medzi blogermi a firmami. Prezradí tipy ako správne nadviazať úspešnú spoluprácu na oboch stranách a vysvetlí podľa akých metrík je najlepšie vybrať si najvhodnejšieho blogera.

O organizátoroch konferencie

Nikol Znášik – zakladateľka značky Svadobné jedinečnosti, ktorá prešla prirodzenou cestou začínajúceho podnikateľa až k marketingovým konzultáciám pre malých a začínajúcich podnikateľov.
Daniela Dušek – vyštudovala žurnalistiku a masmediálne štúdia. Po skončení vysokej pracovala v medzinárodnej eventovej spoločnosti, kde viedla tím webeditorov, marketingových asistentov a dizajnérov v Európe, Indii a Malajzii. Súčasne pracuje ako marketingová manažérka pre značku Dominika Gulden, píše blog pazravo.sk a pomáhať malým firmám s ich prezentáciou v online svete.

Kontaktná osoba

Daniela Dušek
+4210910464832
daniela.dusek@smallbiz.sk
Viac info nájdete na www.smallbiz.sk.

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Rady a tipy

Ste začínajúci podnikateľ? Tieto chyby určite nerobte

0
Financie Novinky Rady a tipy

Kvôli koronavírusu môžete odložiť daňové priznanie

0
Podujatia

Startup World Cup & Summit: Navážou Češi na loňský úspěch?

Navigácia

Magazíny