Konferencia DNA Lídra 2019 – zaraďte sa medzi úspešných

Ste TOP manažér v úspešnej firme a chýba vám motivácia? Alebo ste začínajúci manažér a máte chuť na sebe pracovať či učiť sa od tých najlepších? Tak neváhajte a príďte na konferenciu DNA Lídra 2019, kde zažijete spojenie tých najpútavejších biznis rozhovorov s výnimočnými osobnosťami nielen zo slovenskej scény. 

DNA Lídra 2019 je odborná konferencia zameraná na leadership a osobnostný rozvoj, ktorá sa uskutoční 23. októbra 2019 v Divadle Aréna v Bratislave. Po úspešnom minuloročnom podujatí vám aj tento rok prináša štyri talkshow s významnými osobnosťami, ktoré vám ukážu svoje know-how, aby ste sa vy a váš biznis rozbehli na plné obrátky. Divadelné prostredie medzi vami ako publikom a profesionálmi v horúcom kresle na javisku prepojí moderátor Slávo Jurko, ktorý svojimi postrehmi dokáže vytvoriť príjemné a zábavné prostredie aj napriek tomu, že okolo vás bude víriť kvantum informácií.

Prečo prísť?

Čaká na vás deň, ktorý vám ukáže nové spôsoby a nové nápady pre vlastný biznis a znovu z vás pozdvihne a vytiahne to, čo drží celý tím pokope. Chcete zlepšiť svoj biznis? Zlepšite seba! Vzdelanie a nové kontakty tvoria najsilnejšie piliere vášho leadershipu.

Okrem toho, že si zlepšíte svoj leadership, zažijete tiež úžasný deň plný inšpirácie, cenných poznatkov, skvelého jedla a oddychu. Zároveň sme pre vás pripravili networking zónu, kde sa stretnete so zaujímavými ľuďmi a odnesiete si nové kontakty.

Prečo neprísť?

Nevidíme jediný dôvod, tak určite príďte, tešíme sa na vás.

Prihlásiť sa môžete na stránke www.dnalidra.sk

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Dizajn Novinky Rady a tipy

Zariaďte si home office, v ktorom budete produktívny každý deň

0
Novinky

Máme firmy podporovať na ich ceste k udržateľnosti alebo byť ich kritikmi?

0
Podujatia

IT konferencia CodeCon 2020

Navigácia

Magazíny